ІТ-аутсорсинг для вашого бізнесу

Звертайтесь за допомогою

Обслуговування комп'ютерної техніки

Ми надаємо технічну підтримку в Києві

Підтримка користувачів

Консультації та віддалена допомога

Коли у ваших співробітників виникають проблеми в роботі з комп'ютерною технікою, їм потрібна професійна технічна допомога. Вони можуть звертатися до нас за допомогою по телефону, по електронній пошті, через портал оформлення заявок Service (Help) Desk, а наші фахівці нададуть необхідну допомогу віддалено або з виїздом в офіс. 

Обслуговування комп'ютерів

Налаштування та усунення неполадок

Ми надаємо послуги зі встановлення та налаштування ОС Windows, Linux, Mac OS X. Також наші системні адміністратори нададуть допомогу зі встановлення Microsoft Office, Acrobat, AutoCAD, PhotoShop, CorelDRAW та ін.). Ми допомагаємо легалізувати ПЗ шляхом постачання ліцензійних прав на програми за привабливими цінами.

Адміністрування серверів

Налаштування серверів, моніторинг 24/7

Обслуговування серверів в «АДМІНГРУП» - це встановлення операційних систем на сервер, настройка резервного копіювання ОС і даних, цілодобовий моніторинг роботи серверів, превентивні дії щодо запобігання відмови обладнання і простою роботи серверів, екстрене реагування та відновлення даних у разі поломки жорстких дисків.

Ефективне керування ІT-сектором

Системний адміністратор за договором

ІТ-аутсорсинг Київ є одним з двох основних напрямків послуг «АДМІНГРУП». ІТ обслуговування за договором необхідне компаніям, які не потребують штатного системного адміністратора.

Ви заощадите кошти для бізнесу, позбавивши себе від необхідності створювати робоче місце для адміністратора і від податків на заробітну плату. Абонентське обслуговування комп'ютерної техніки забезпечить необхідний рівень технічної підтримки з урахуванням специфіки роботи вашої компанії.

Ціна ІТ аутсорсинг (з ПДВ або без БДВ) буде залежати від кількості техніки та сервісів, которі необхідно підтримувати. Також можливий варіант погодинної оплати ІТ-послуг за договором.